ProjektFit.pl – przydatne narzędzie w walce o sylwetkę

May 11, 2017
...

Już 19 czerwca startuje największa w Polsce baza trenerów,

instruktorów, dietetyków oraz obiektów sportowych. ProjektFit.pl zgromadził dotychczas ponad 1100 użytkowników, ale ich liczba ciągle rośnie. Czy ta platforma ma szansę odmienić Twoje życie?
 

Start za 40 dni
 

Wielkie otwarcie największej w Polsce bazy trenerów, instruktorów, dietetyków oraz obiektów sportowych już 19 czerwca. Platforma ma zawierać szereg przydatnych informacji dla osób, które chcą utrzymać ciało we właściwej kondycji. Narzędzie w prosty i szybki sposób ma nam także umożliwić odnalezienie doświadczonego specjalisty, który pomoże nam osiągnąć smukłą figurę, zbudować wymarzoną sylwetkę czy zrzucić zbędne kilogramy. Za niecałe 40 dni platforma ujrzy światło dzienne, jednak już teraz można zapisywać się do udziału w tym niezwykłym projekcie. ProjektFit.pl dotychczas zgromadził 1180 użytkowników, wśród których znajdują się zarówno profesjonalni trenerzy personalni, dietetycy, instruktorzy fitness, jak i osoby po prostu zainteresowane wprowadzeniem aktywności fizycznej do swojego życia.
 

Nie tylko dla użytkowników
 

ProjektFit.pl to przydatne narzędzie nie tylko dla użytkowników, którzy chcą zawalczyć o lepszą sylwetkę. To także skuteczny sposób reklamy dla trenerów, dietetyków, obiektów sportowych oraz wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się promowaniem aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Już na etapie rejestracji własnego profilu możemy zaznaczyć, który typ konta nas interesuje – mamy do wyboru zwykłego użytkownika, trenera oraz obiekt sportowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dać się odnaleźć potencjalnym klientom, którzy będą zainteresowani podjęciem współpracy oraz skorzystaniem z naszego doświadczenia.
 

ProjektFit.pl – dlaczego warto?
 

ProjektFit.pl gromadzi informacje o najlepszych i najbardziej polecanych trenerach personalnych, dietetykach oraz obiektach sportowych w Twojej okolicy. To gwarancja, że każda osoba, która pragnie rozpocząć starania o lepszą sylwetkę, uzyska fachową pomoc specjalisty posiadającego wieloletnie doświadczenie i właściwe kompetencje. Dzięki ProjektFit możemy także bez trudu odnaleźć miejsce, w którym codzienny workout, treningi sztuk walki czy zajęcia zumby, jogi lub pilates będą prawdziwą przyjemnością.
 

ProjektFit to świetne narzędzie, które może okazać się niezastąpione w pracy nad własną motywacją oraz systematycznym podejściem do ćwiczeń. Być może to właśnie dzięki tej platformie odkryjemy nowoczesną i niedrogą siłownię tuż za rogiem oraz profesjonalnego trenera, który swoimi wskazówkami i podejściem do pracy odmieni nasze życie.

comments