Zadbajmy razem o Twój sukces

Nasze
Rozwiązania
Systemy
Dedykowane
Rozwiązania
Mobilne
Konsulting
IT
Platformy
E-commerce
o nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów IT z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oprogramowania i razem tworzymy Digital Sphere

zespółdoświadczonych
ekspertów

Istniejemy po to, aby służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem naszych specjalistów, gdyż zdajemy sobie sprawę jak ogromne znaczenie ma to dla sukcesu naszych klientów. Pomagamy osiągnąć przewagę konkurencyjną opartą na zdigitalizowaniu procesów firmy. Dzięki innowacjom technologicznym nasi klienci osiągają większe zyski przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Dostarczamy dedykowane aplikacje i systemy dopasowane do potrzeb biznesowych naszych klientów. Nasze rozwiązania poprzedzone są kompleksową analizą organizacji klienta, procesów biznesowych jak i kultury organizacyjnej. Na tej podstawie ustalamy plan jak i metodykę działania, dostosowując się do organizacji klienta pracujemy w systemie zwinnym (AGILE, SCRUM) lub kaskadowym (WATERFALL), lub wykorzystujemy elementy obu. Naszym priorytetem jest szukanie nowych możliwościrozwiązań nadających naszemu oprogramowaniu najwyższą jakość, a klientom zadowolenie ze współpracy z nami.
20 specjalistów
z branży IT

Co nas wyróżnia:

  • NIE jesteśmy KORPORACJĄ,
  • jest nas na tyle dużo, żeby robić RZECZY WIELKIE,
  • ale na tyle MAŁO, że dobrze nas poznasz,
  • do każdego klienta podchodzimy INDYWIDUALNIE,
  • gwarancja SATYSFAKCJI naszego klienta,
  • dzięki wczesnemu i ciągłemu wdrażaniu WARTOŚCIOWEGO OPROGRAMOWANIA

Pracujemy w oparciu o cztery wartości:

  • najważniejsza jest dla nas JAKOŚĆ naszych usług,
  • jesteśmy otwarci na nowe MOŻLIWOŚCI,
  • unikamy BIUROKRACJI, traktujemy innych tak, jak sami CHCIELIBYŚMY BYĆ TRAKTOWANI,
  • DZIAŁAMY wspólnie, każdy członek zespołu jest SPECJALISTĄ w swojej dziedzinie.
1 MLN +Linijek kodu
Usługi

Generujemy rozwój
Twojego biznesu

Systemy
Dedykowane
eCommerce
i systemy B2B
Aplikacje
mobilne
Konsulting
IT

Jeśli potrzebujesz szytego na miarę, dedykowanego rozwiązania IT nie szukaj dalej. Dostarczamy systemy dopasowane do rodzaju działalności i procesów zachodzących w Twojej firmie. Efektywnie łączymy funkcjonalności ERP, CRM, PIM dostosowane do potrzeb, które razem z Tobą ustalamy na etapie inicjacji projektu. Jesteśmy gotowi na zmiany wymagań, nawet na późniejszych etapach realizacji projektu, co więcej wykorzystujemy je dla zapewnienia konkurencyjności Twojej firmy.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że w czasie produkcji oprogramowania pojawiają się zmiany dlatego pracujemy w systemie agile, gdzie poprzez stałą komunikację z Tobą na bieżąco rozwijamy Twoje rozwiązanie. W ten sposób dostarczony produkt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze realizacje

Zobacz jakie projekty
realizowaliśmy


zobacz
29 maja 2020
Jak w profesjonalny sposób zrealizować pomysł na własną aplikację?

Jak w profesjonalny sposób zrealizować pomysł na własną aplikację?

WARSZTATY PRODUCT DESIGN Prowadzisz biznes, ale nie chcesz więcej tworzyć skomplikowanych formuł w Excelu? Korzystasz z gotowego programu, który za nic w świecie nie chce się dostosować do procesów w Twojej firmie…? To koszmary, które frustrują - utrudniają pracę i pochłaniają czas.  A może masz świetny pomysł na e-biznes i szukasz rozwiązania, które pomoże Ci go zrealizować?  Czy wiesz, że istnieją świetne aplikacje, które dobrze działają i są przyjazne dla użytkowników? Możesz mieć taką aplikację i dzięki niej realizować swój biznes sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów!
8 kwietnia 2020
Biznes w czasach pandemii – digitalizacja szansą na przetrwanie.

Biznes w czasach pandemii – digitalizacja szansą na przetrwanie.

Pandemia, której wszyscy doświadczamy będzie miała ogromny wpływ na światową gospodarkę i to, z pewnością, w długofalowej perspektywie. W wielu branżach, jak choćby w turystyce, trudno przekuć kryzys w szansę. Nawet firmy, którym do tej pory świetnie się wiodło, stoją dziś w obliczu przebudowy swoich modeli biznesowych. Cenny jest tu przede wszystkim czas – trzeba zrobić to na tyle szybko, by zrównoważyć ogromne szkody wyrządzone restrykcjami i zanim konieczna będzie decyzja o zamknięciu biznesu.
31 marca 2020
“Dedyk vs pudełko – jakie oprogramowanie wybrać”

“Dedyk vs pudełko – jakie oprogramowanie wybrać”

Decydując się na rozpoczęcie sprzedaży online stajemy przed trudnym wyborem: “Jakie oprogramowanie wybrać? Czy skorzystać z rozwiązania dedykowanego, czy może z dostępnego na rynku gotowego sklepu?”

Zobacz z kim współpracowaliśmy,
dołącz do grona Naszych klientów

Kontakt

Masz pytania?
Porozmawiaj z nami!

Digital Sphere Sp. z o.o. ul. Andersa 11/2, 44-100 Gliwice